Blog > Komentarze do wpisu
Kłopot.

 Dziś wieczorem usiadłam do komputera, aby odpowiedzieć na komentarze i ku swojemu zdumieniu dowiedziałam się, że nie mogę dodawać komentarzy do swojego bloga. Informacja była taka:

Twój login lub adres IP został zastrzeżony przez autora blogu/administrację serwisu.

Nie przypominam sobie, abym zwracała się do administracji serwisu o zastrzeżenie mojego  bloga. Co prawda mogłam kliknąć gdzieś przez przypadek, ale staram się panować nad swoim klikaniem. Tak, że na razie nie mogę odpowiadać na Wasze komentarze. Co gorsza, nie wiem, co mam teraz zrobić, aby przywrócić możliwość komentowania. Jak przywrócić to, co mi zablokowano? Dla mnie jest to spory kłopot, bo znowu muszę szukać kogoś, kto mi pomoże.

Na dodatek jestem dziś bardzo zmęczona. Z niechęcią myślę o tym, że za chwilę trzeba będzie wstać z krzesła i przejść kilka kroków do łóżka. Po dzisiejszym pieleniu ogródka z trudem się ruszam. Dopiero teraz dokładnie widać, w jakiej jestem kondycji. Obijanie pleców ruptorem, to nic w porównaniu z pieleniem. Co prawda siedziałam przy pracy na małym stołeczku, ale cały czas się ruszałam. Wyciągałam ręce razem z górną połową ciała do przodu, na boki, tam gdzie było zielsko. Nie mam jednak co narzekać. Przez pół dnia miałam dziś dodatkową rehabilitację i do tego na świeżym powietrzu (w którym było pełno krwiożerczych komarów).

Do jutra.środa, 31 maja 2017, kobietawbarwachjesieni
Komentarze
2017/06/01 07:34:13
Hm, najwyraźniej blox w niesamowitej formie ;) na 100% nie ty namieszałaś, lecz blox wariuje. Proponuję odczekać i jeszcze raz spróbować skomentować. Powodzenia!
-
2017/06/01 16:56:02
Pozdrawiam i życzę zdrowia,mnie też wczorajsze pielenie dało w kość,zakwasy były.Odnośnie komentowania to jakieś cuda się dzieją.Jestem z bloxa i komentując na blogerze wiecznie muszę dokonywać weryfikacji obrazków(kiedyś to było rzadko),mało tego to znika mój adres i muszę iść w opcję podgląd,odczekać i dopiero publikacja,nie wiem czy to wina bloxa ,czy blox z blogerem i innym się nie lubią a może połączenie Fb,trudno powiedzieć ale walczę dalej.